#Pertovec
Kur kriza kthehet në mundësi

Kur kriza kthehet në mundësi

Intervista e zëvendëspresidentit të Kastrati Group, z. Leonard Kastrati   Tërmeti i 26 nëntorit dhe situata e pa ...

2020 . All rights reserved.