Si e përjetoni ju Ditën e të Dashuruarve? Zbulojeni tani!

Si e përjetoni ju Ditën e të Dashuruarve? Zbulojeni tani!

17Shares
Si e përjetoni ju Ditën e të Dashuruarve? Zbulojeni tani!

14 Shkurti është dita më e festuar në botë pas Krishtlindjes. Në ketë ditë gjithçka i dedikohet dashurisë. Megjithatë, jo të gjithë janë shume entuziastë nga zemrat që shohin rreth e rrotull tyre. Në cilën kategori beni pjesë? Bëni Quizin për ta zbuluar!

Sponsorizuar

1. Cilët filma ju shijojnë më shumë?

Check Horror, Aksion, Thriller, këto janë emocionet e vërteta
Check Një komedi romantike, dua të qesh e të qaj
Check Drama dhe filozofi, dashuri të forta e të vërteta
E Sakte
E Gabuar

2. Cila këngë ju përshtatet më shumë?

Check E dehur jam, këmbët s’më mbajnë...Po më mundon një dashuri...
Check Se ti je motiv i jetës time ...veç për ty do të jetoooj
Check Endrrat ndjekin njëra tjetrën, ëndrrat jo nuk kanë mbarim...
E Sakte
E Gabuar

3. E keni gjetur gjysmën tuaj?

Check Po, kam qenë me fat
Check E kam gjetur ama është e komplikuar...
Check Jo, jam shumë mirë vetëm.
E Sakte
E Gabuar

4. Çfarë mendoni për trëndafilat e kuq?

Check Banalë, shpërdorim parash
Check Thone që simbolizojnë pasionin
Check Një gjest i ëmbël dashurie
E Sakte
E Gabuar

5. Cila është dhurata më romantike që keni marrë?

Check Seriozisht mendon se pres dhurata për Shën Valentin?
Check Lule, çokollata...prapë lule
Check Një udhëtim fantastik
E Sakte
E Gabuar

6. Si do ta kaloni Shën Valentinin?

Check Do të mbyllem brenda, larg turmës patetike
Check Do të jemi bashkë por si në çdo ditë tjetër
Check Kam planifikuar një mbrëmje të paharrueshme
E Sakte
E Gabuar

Sponsorizuar
Si e përjetoni ju Ditën e të Dashuruarve? Zbulojeni tani!

Ruani rezultatin tuaj dhe Sfidoni miqte ne quiz.

Shperndani linkun me poshte dhe shikoni rezultatet e tyre ⬇️

Shpërndani rezultatin tuaj! ⬇️

2021 . All rights reserved.