Ç’po ndodh me çiftin? Melania “lë” Trump, fotografohet në krah të …

Ç’po ndodh me çiftin? Melania “lë” Trump, fotografohet në krah të …

0Shares
Ç’po ndodh me çiftin? Melania “lë” Trump, fotografohet në krah të …

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu

!

Ish-Zonja e Parë, Melanie Trump ka marrë pjesë në ceremininë e vendosjes së kurorave në Ditën e Vetenanëve. Gjatë ceremonisë ajo është fotografuar në krah të një ushtari gjatë. Melania ishte në ceremoni së bashku me ish-Presidentin Trump por asnjë çast nuk u pa në krahë të tij.

Vendosja e kurorave u bë në Varrezat Kombëtare të Arlington ku u vu re së Trump së bashku me Melaninë nuk i respektuan masat anti-Covid, pasi nuk e kishin vendosur asnjëri maskën. Gjithashtu në fotot e publikuara është vënë re dhe mënyra “përçmuese” që Melanie e shikon Trump gjatë gjithë kohës.

The Next-Gen Mirror Photo Booth

The Next Gen Mirror Photo Booth

|

Sponsored

Share this:

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu

!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu

!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu

!

Sponsorizuar
2021 . All rights reserved.