Daut Haradinaj i uron shërim të shpejt Albin Kurtit

Daut Haradinaj i uron shërim të shpejt Albin Kurtit

0Shares
Daut Haradinaj i uron shërim të shpejt Albin Kurtit

Lajme

Lideri i VV-së, Alibin Kurti ka bërë të ditur se është infektuar me Covid-19, shkruan GazetaBlic.

Kurti ka marr urime për shërim të shpejtë edhe nga kundërshtarët momental politik.

Daut Haradinaj e ka uruar Kurtin që të kaloj sa më shpejtë këtë virus.

Ndryshe, Kurti ka pranuar urime për shërim edhe nga Behgjet Pacolli dhe shumë qytetarë.

Ish-kryeministri Kurti ka njoftuar se pas disa simptomave ka rezultuar sot pozitiv me COVID-19, teksa ka njoftuar se ndodhet në vetizolim për dy javë

Sponsorizuar
2020 . All rights reserved.