VIDEO | E frikshme dhe argëtuese: 5-vjeçari “lufton” me grabitës të armatosur në mbrojtje të nënës

VIDEO | E frikshme dhe argëtuese: 5-vjeçari “lufton” me grabitës të armatosur në mbrojtje të nënës

0Shares
VIDEO | E frikshme dhe argëtuese: 5-vjeçari “lufton” me grabitës të armatosur në mbrojtje të nënës

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu

!

Një djalë 5-vjeçar u ballafaqua me katër hajdutë të armatosur që hynë në shtëpinë e tij, teksa qëndronte me të ëmën.

Ata kërcënuan këtë të fundit dhe ai vendosi t’i kundërshtonte me guxim me ato që kishte në dispozicion, lodrat e tij.

E gjitha ndodhi në Indiana të SHBA. Ajo çfarë ndodhi u pa në një video ku shihet David Johnson i vogël “duke sulmuar” me lodra ndaj grabitësve në kokë dhe armë.

Drama familjare u zhvillua rreth orës 10:30 të mëngjesit më 30 shtator, teka nëna e djalit, Tamika Reid, po hekuroste rrobat në shtëpinë e saj në South Bend dhe David po luante aty pranë.

Në një intervistë me kanalin e lajmeve WSBT, Reid e quajti djalin e saj 5-vjeçar një hero.

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu

!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu

!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu

!

Sponsorizuar
2020 . All rights reserved.