Aventura te Skënderbeu zgjat 4 ditë, lojtari i Livornos largohet nga “Ujqërit”

Aventura te Skënderbeu zgjat 4 ditë, lojtari i Livornos largohet nga “Ujqërit”

0Shares
Aventura te Skënderbeu zgjat 4 ditë, lojtari i Livornos largohet nga “Ujqërit”

Shqiptari Denis Zefi nuk ka bindur stafin teknik të Skënderbeut dhe për këtë arsye është larguar nga korçarët pas vetëm katër ditësh në stërvitje. Lojtari që vinte nga Livorno në Itali nuk është përshtatur si duhet me grupin, teksa 19 vjeçari do duhet të gjejë tjetër skuadër për të vijuar karrierën sportive.

Skënderbeu kishte gjetur akordin me Livornon për sulmuesin, teksa kartoni I tij do të ishte në bashkëpronësi mes dy klubeve. Cilësitë e djaloshit nuk kanë bindur stafin teknik, me këtë të fundit që është larguar pas katër ditësh nga bardhkuqtë.

Denis Zefi

Sponsorizuar
2020 . All rights reserved.