Sherri Gattuso-Inzaghi, zbulohet fraza që nervozoi trajnerin e Napolit

Sherri Gattuso-Inzaghi, zbulohet fraza që nervozoi trajnerin e Napolit

0Shares

Sfida mes Napolit dhe Lazios në stadiumin “San Paolo”, ishte e vlefshme për javën e fundit në Seria A, por u karakterizuar nga në nervozizëm i madh. Në stolat e të dyja ekipeve pati shkëndija mes Gattusso dhe Simeone Inzaghit pas bilbilit të fundit të ndeshjes. Gattuso u bë protagonist i një përleshje me stolin […]

Sponsorizuar
2020 . All rights reserved.