Ballkani zyrtarizon prurjet e reja, Zekën e Haxhihamzën

Ballkani zyrtarizon prurjet e reja, Zekën e Haxhihamzën

0Shares
Ballkani zyrtarizon prurjet e reja, Zekën e Haxhihamzën

Sporti

Nuk arriti të kualifikohet në garat evropiane, por Ballkani asesi të demoralizohet.

Madje, portokallinjtë qysh tani kanë filluar të mendojnë për sezonin e ri dhe menjëherë e kanë ndezur lojën sa i përket tregut të transferimeve, përcjell GazetaBlic.

Vetëm pak ditë pas humbjes nga Prishtina në finale të DigitAlb Kupës së Kosovës, skuadra therandase ka prezantuar dy prurjet e reja, Mevlan Zekën e Kenan Haxhihamzën.

Me këto zyrtarizime, Ballkani ka krijuar siguri në portë e në fazën ofansive, kurse mbetet të shihet në vazhdim nëse do të ketë edhe ndryshime të tjera në fondin e lojtarëve.

Të dashur tifoz ,Mevlan Zeka dhe Kenan Haxhihamza nga sot janë pjesë e FC Ballkanit Sulmuesi Mevlan Zeka dhe

Publiée par FC Ballkani sur Samedi 1 août 2020

/GazetaBlic/

07/30/2020 10:44

Megjithatë Ballkani ia uron fitoren Prishtinës

Sponsorizuar
2020 . All rights reserved.