Gigi Hadid publikon një fotografi intime me të dashurin, Zayn Malik

Gigi Hadid publikon një fotografi intime me të dashurin, Zayn Malik

0Shares
Gigi Hadid publikon një fotografi intime me të dashurin, Zayn Malik

Showtime

Modelja Gigi Hadid dhe këngëtari Zayn Malik kanë konfirmuar në muajin prill se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

E modelja së fundi, në Instagram ka publikuar një fotografi ku shihet duke u puthur me të dashurin e saj Zayn e po duken tejet të lumtur.

View this post on Instagram

baby daddy \u263a\ufe0f

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on Jul 31, 2020 at 6:23pm PDT

“Babai i dashur”, ka shkruar ajo sipër fotografisë.

Dyshja tentojnë që jetën private ta mbajnë larg vëmendjes së publikut, andaj nuk publikojnë shpesh fotografi me njëri-tjetrin.

Sponsorizuar
2020 . All rights reserved.