U mundën nga Laçi, flet tekniku i vlonjatëve: Kartoni i kuq ishte gabimi jonë, ja çfarë mendoj për penalltinë

U mundën nga Laçi, flet tekniku i vlonjatëve: Kartoni i kuq ishte gabimi jonë, ja çfarë mendoj për penalltinë

0Shares
U mundën nga Laçi, flet tekniku i vlonjatëve: Kartoni i kuq ishte gabimi jonë, ja çfarë mendoj për penalltinë

Flamurtari u mund në shtëpinë e Laçit me rezultatin 2-1. Pas ndeshjes, tekniku i vlonjatëve, Troisi foli për Supersport, teksa ndjen keqardhje  për disfatën. Ndikimi i kartonit të kuq është normal dhe për këtë është i vetëdijshem edhe timonieri. Sa i përket penalltisë së fituar nga Laçi, ai  deklaron se nuk ishte.

Kemi katër ndeshje deri në fund. Sa i përket të ardhmes, do bisedoj me presidentin. Do shikoj ndeshje pas ndeshje dhe do të shohim. Kartoni? Gabim i joni. Është e vështirë të laush me ta me një më pak.

Do ishte mirë që të dalim me pikë, këto fjalë u thash në dhomat e zhveshjes.  Penalltia? Nuk e di a ishte. (Pas pamjeve filmike) Unë e shoh që nuk është. Gjithsesi, është vendim i gjyqtarit Shprehet Troisi.

Sponsorizuar
2020 . All rights reserved.